Верифицированный профиль
4
Года опыта
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
7
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
1 неделя назад
Менеджер з продажу комерційної та житлової нерухомості в місті Дніпро. Ретельно досліджую тенденції ринку та вартість нерухомості, вмію підбирати нерухомість згідно з усіма вимогами клієнта.

Завжди на стороні свого клієнта!

Зі мною купити квартиру, здати офіс, продати будинок та зняти квартиру просто та безпечно!

Культурна, ввічлива, комунікабельна, приємна.

З великою радістю допоможу Вам закрити всі ваші питання, які пов'язані з нерухомістю.

Продажа коммерческой недвижимости (1)

  • KVADRATGROUP realty
    550 000 $
    324 $/м²

    Богдана Хмельницкого просп. (Героев Сталинграда), 145

    склад
    1700 м²
    1 нед. назад
    Продається окремо розташоване складське приміщення площею 1700 м² на власній закритій території площею 0,98 га. Об’єкт ідеально підходить для продуктового зберігання, логістики, роботи інтернет-магазинів, легкого виробництва та інших видів комерційної діяльності. Склад частково заглиблений, що забезпечує природну теплоізоляцію — при морозі –15° усередині температура трималася близько +7°. Інфраструктура продумана до дрібниць: простора територія для маневру фур, зручний заїзд, наявна рампа. Усередині — підлога з анти-пиловим покриттям, офісні приміщення, санвузол та душ. Офісна частина опалюється котлом. Підведені всі комунікації: вода, каналізація. Потужність електрики — 120 кВт. Територія...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.